Na czym polega zabieg Ultraformer III HIFU?

bezinwazyjny zabieg ujędrniający twarz HIFU

Piękne i jędrne ciało jest marzeniem każdego z nas. Nie wszystkim jednak z różnych przyczyn jest to dane. Rozwiązaniem może być chirurgiczny lifting ciała. Co jednak w sytuacji, gdy nie chcemy poddawać się zabiegowi operacyjnemu, bojąc się skalpela, bólu i innych konsekwencji związanych z operacją? Doskonałą, nie mniej skuteczną alternatywą jest metoda Ultraformer III HIFU – całkowicie bezinwazyjny lifting twarzy oraz całego ciała. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim nieco więcej, koniecznie przeczytaj dalszą część tego artykułu.

Bezinwazyjny lifting twarzy – na czym polega zabieg Ultraformer III HIFU?

Lifting twarzy bez skalpela dzięki zabiegowi Ultraformer III HIFU jest możliwy i co bardzo ważne równie skuteczny, jak jego chirurgiczny odpowiednik. Na czym jednak polega fenomen działania tej metody? Ultraformer III HIFU swoje terapeutyczne działanie opiera na specjalnej głowicy generującej ultradźwięki (znane również z USG, tyle że o wyższej częstotliwości). Fale, wnikając w wybrane przez kosmetologa warstwy skóry, inicjują w nich procesy regeneracji, tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz naprawy starych i zniszczonych. Efektem widocznym już po pierwszym zabiegu jest bardziej elastyczna, bardziej napięta oraz gęstsza skóra.

Lifting ciała i lifting twarzy – wskazania do zabiegu Ultraformer III HIFU

Lifting twarzy jest jednym z głównych, ale nie jedynym zastosowaniem zabiegu Ultraformer III HIFU. Potencjalnych zastosować tej metody istnieje o wiele więcej. Co warte jest zaznaczenia, Ultraformer III HIFU może być stosowany w praktycznie każdym rejonie naszej skóry. Spośród najczęstszych zastosowań tej nowatorskiej i bardzo skutecznej metody można wymienić:

  • Wiotka skóra na ciele – przyczyn tego nieestetycznego problemu może być bardzo wiele. Przebyta ciąża, szybka utrata masy ciała czy naturalny proces starzenia się skóry to tylko wybrane przykłady. Na szczęście, dzięki metodzie Ultraformer III HIFU problem ten jest już do rozwiązania;
  • Podwójny podbródek – problem  osób posiadających nadprogramowe kilogramy lub wiotką skórą szyi;
  • Oponka na brzuchu – współczesne medycyna estetyczna i kosmetologia przychodzą nam jednak z pomocą, proponując zabieg Ultraformer III HIFU;
  • Kurze łapki pod oczami – wiotka skóra pod oczami daje nieestetyczne efekt zmęczonej twarzy. Dzięki zabiegowi Ultraformer III HIFU nie musimy się nim jedna już martwić.

Lifting twarzy bez skalpela – co daje nam zabieg Ultraformer III HIFU?

zabieg HIFU na twarz wskazania

Jak wspominaliśmy wcześniej, u podłoża działania zabiegu Ultraformer III HIFU leży wpływ ultradźwięków na naszą skórę. Fale, stymulując regenerację tkanek oraz tworzenie włókien kolagenowych, sprawiają, że skóra nabiera jędrności, sprężystości, sprawia wrażenie o wiele gęstszej. Opisywane efekty pojawiają się już po pierwszym wykonanym zabiegu, aczkolwiek warto zrobić ich całą serię tak, aby efekty były jeszcze lepsze i trwalsze.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj tutaj: http://cesarskieciecie.net.pl/skora/sprobuj-bezinwazyjnego-liftingu-twarzy/

Ultraformer III HIFU – potencjalne przeciwwskazania.

Zabieg Ultraformer III HIFU jest metodą całkowicie bezpieczną i pozbawioną przeciwwskazań. Istnieją jednak pewne stany, które uniemożliwiają wykorzystanie opisanej metody. Należą do nich:Efekty zabiegu przed i po HIFU

  • Ciąża i okres karmienia piersią – nie udowodniono negatywnego wpływu zabiegu, ale ze względu na bezpieczeństwo dziecka warto powstrzymać się od wykorzystania metody Ultraformer III HIFU.
  • Nowotwory – trudność tych schorzeń i stosowanie terapii wykluczają możliwość wykonywania jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych.
  • Zakażenia w miejscu potencjalnego przyłożenia głowicy – przeciwwskazanie to ma na celu zabezpieczenie pacjenta przed rozsiewem infekcji.

Jak widać, zabieg bezinwazyjnego liftingu to jeden z najbardziej uniwersalnych sposobów na pozbycie się wiotkiej skóry i zmarszczek z niemal całego obszaru ciała.

5 (100%) 8 Głos[ów]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

47 + = 51

Powered by WordPress