Depilowanie pach

Depilacja laserowa jest zdecydowanie najskuteczniejszą oraz najefektywniejszą metodą dwudziestego pierwszego wieku, jeśli chodzi o kwestię usunięcia owłosienia, na stałe. Depilacja laserowa sprawdza się wspaniale jeśli chodzi o usuwanie owłosienia z każdej partii ciała. Jest to niezwykle ważne, jeśli chodzi na przykład o pachy. Samodzielne usuwanie włosów z tego miejsca nie jest komfortowe, gdyż ta część ciała, mimo że jest mała, to ma nierówną powierzchnię. Depilacja laserowa pachy lepiej, aby miała miejsce w profesjonalnym salonie i była wykonana odpowiednim sprzętem. Laser Vectus w tej kwestii sprawdza się fenomenalnie. Włosy z tej partii ciała, likwidowane są za pomocą specjalnej wiązki lasera Vectus. Wyżej wymieniony laser dosyć głęboko, jednak bezpiecznie wnika w poszczególne warstwy skóry. Niszczy on wówczas bardzo efektywnie cebulkę włosa nawet z jej korzeniami. Dzięki najnowszej technologii, laser Vectus działa bardzo szybko oraz co najważniejsze, skutecznie. Efekty są trwałe. Zabieg laserem Vectus, jeśli chodzi o partię pach trwa bardzo krótko, gdyż około piętnaście, dwadzieścia minut. Na uwagę zasługuje również fakt, że depilacja tym laserem Vectus jest bardzo bezpieczna. Metoda nie jest również absolutnie inwazyjna. Laser Vectus jest wspaniałym urządzeniem, dzięki któremu można usunąć efektywnie oraz trwale, owłosienie z każdej partii ciała i z różnych obszarów skóry.

Laser Vectus reprezentuje najwyższy poziom, jeśli chodzi o trwałą depilację ciała. Na uwagę zasługuje fakt, iż jest to urządzenie z najnowszej technologii depilacji, zadowolone klientki są najlepszym dowodem na to, jak działa ten laser. Laser Vectus, wyróżnia się na przykład tym od innych podobnych do siebie urządzeń, że wyposażony jest on specjalny czytnik. Jest to fenomenalna funkcja, która to właśnie sprawdza w sposób zupełnie automatyczny, poziom melaniny. Na podstawie tego, jaki poziom melaniny wyjdzie, następnie dobierane są parametry dla konkretnej osoby (więcej o tym tu – http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku). Wówczas dopasowuje się odpowiednią moc lasera, oraz co również jest ważne, głębokość jego działania. Jest to bardzo ważne, gdyż ryzyko termicznego poparzenia na pewno nie wystąpi. Z całym zdecydowaniem można powiedzieć, iż wyżej wymieniony laser Vectus jest tak zwanym ,,numerem jeden” spośród wszystkich metod usuwania owłosienia. Warto mieć na uwadze fakt, że tak naprawdę inne rodzaje likwidowania owłosienia, naznaczone są różnymi wadami. Na przykład jedna z popularniejszych metod, czyli golenie jednorazową maszynką, bardzo podrażnia pachy. Poza tym, włosy w tym miejscu szybko odrastają po usuwaniu ich maszynką. Z tego względu zabieg trzeba często powtarzać. Zazwyczaj więcej niż jeden raz w tygodniu. Depilator jest kolejnym urządzeniem, który stosują kobiety do usuwania owłosienia. Urządzenie to, przede wszystkim cechuje się tym, iż po zabiegu, stosunkowo u naprawdę wielu osób, pojawiają się plamy oraz wrastające włosy. Usuwanie owłosienia poprzez wosk, również nie jest pozbawione wad. Jest to zabieg bolesny i nietrwały. Natomiast laser Vectus jest zabiegiem bardzo komfortowym, przyjemnym, wykonywanym przez bardzo sympatyczny personel, który wspaniale zna się na swojej pracy. Najważniejsze jest to, iż owłosienie usuwane jest bardzo efektywnie, szybko i na szczęście, na stałe. Laser Vectus usuwa owłosienia z wielu różnych miejsc, jest on bezpieczny dla ciała człowieka, więc dlatego może on być stosowany wszędzie. Zabieg wykonywany jest w sterylnych oraz czystych warunkach. Z zabiegu mogą skorzystać kobiety oraz męzczyźni.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

4.8 (96%) 5 Głos[ów]

5 Odpowiedzi do Depilowanie pach

 1. Booka napisał(a):

  Świetna sprawa, jestem zadowolona na maxa 🙂 nie mam już owłosionych nóg a miałam zawsze problem z nadmiernym owłosieniem.

 2. ilona00 napisał(a):

  Hmm zastanawiam się, bo to trochę drogi zabieg. Ale w sumie jeśli zabieg jest na lata to może warto zainwestować hmm…

 3. Pietruszka napisał(a):

  Hej, czy bolał was ten zabieg albo miałyście po nim krosty lub uczulenie?

 4. Kinga83 napisał(a):

  polecam ten zabieg! Pełno wygoda i luz 🙂 a potem nie musicie się golić! Wygoda na maxa!!!

 5. Alicjaja napisał(a):

  byłam na takim zabiegu na nogi , bo cierpię na nadmierne owłosienie i powiem Wam – REWELACJA :))))))) trochę trzeba odłożyć ale jak się zainwestuje w taki zabieg to uśmiech nie schodzi i twarzy a włoski nie rosną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

76 + = 85

Powered by WordPress