Depilacja laserowa – usuwanie niechcianych włosków

Usuwanie niechcianych włosków z rąk oraz okolic bikini to dla wielu kobiet bardzo ważna sprawa, dlatego panie bardzo chętnie inwestują swoje pieniądze w zabiegi depilacyjne, przy użyciu nowoczesnych laserów. W ten sposób wiązki światła emitowane z lasera przenikają wgłąb skóry, a melanina pochłania je oraz rozprasza po różnych tkankach, dzięki czemu skutecznie usuwany jest mieszek włosowy. To prowadzi do tego, iż na zewnątrz skóry nadmierne owłosienie zostanie trwale usunięte, chociaż trzeba się przygotować na to, że zabieg trzeba będzie co jakiś czas powtarzać.

Usuwanie włosów ciemnych

Depilacja laserowa Gdańsk jest całkowicie bezbolesna oraz bezpieczna dla zainteresowanych pacjentów. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że w ten sposób da się usunąć jedynie ciemne włoski, ponieważ zawierają one w sobie odpowiednią ilość melaniny. Jeśli włosy są zbyt jasne, to wiązki światła na nie, nie zadziałają. Specjaliści doskonale się jednak na tym znają i podczas próby laserowej wszystko dokładnie wyjaśnią pacjentom, aby nie było potem żadnych niedomówień.

Spokój z nadmiernym owłosieniem

Depilacja laserem okazuje się być skuteczna w stu procentach przypadków. Z racji tego panie bardzo chętnie uczęszczają do gabinetów kosmetycznych, aby się na nią zdecydować i mieć spokój z nadmiernym owłosieniem. Należy jednak pamiętać o tym, że jest to proces niewskazany dla osób, które mają problemy skórne, czy też bardzo opalone ciało. Wtedy też specjaliści często odmawiają przeprowadzenia takiego zabiegu.

5 (100%) 7 Głos[ów]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 9 =

Powered by WordPress