Depilacja laserowa koszt, efekty oraz przeciwwskazania

Depilacja laserowa efekty

Usuwanie włosów laserem to innowacyjna metoda, która umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Trwała depilacja umożliwia rezygnację z zakupu maszynek do golenia, pianek i depilatorów.

Osoby o jasnej karnacji i ciemnym owłosieniu mają szansę uzyskać najbardziej spektakularne efekty.

Depilacja laserowa ile zabiegów

Ponieważ włosy nie rosną jednocześnie, a skuteczna depilacja laserowa wymaga zastosowania lasera na włosy w fazie wzrostu, zabieg musi być wykonany kilkukrotnie. Zaleca się, aby zabieg przeprowadzono 4-6 razy.

Depilacja laserowa cena

Cena depilacji laserowej różni się w zależności od wybranego obszaru ciała oraz cennika gabinetów kosmetologicznych. Przeważnie koszt depilacji całych nóg wyniesie ok. 500-600 zł, pach 250 zł, bikini 200 zł, a klatki piersiowej 400-500 zł. Na koszt depilacji laserowej (http://vectusgdynia.pl/) w Gdyni wpływa także wielkość obszaru przeznaczonego do depilacji. Kwestia „laserowa depilacja cena” powinna być ściśle wyjaśniona przez gabinet, w którym jesteśmy umówieni na zabieg.

Depilacja laserowa opinie

Laserowa depilacja to zabieg, który zbiera wiele pochlebnych opinii. Wiele osób przed podjęciem się tego zabiegu zastanawia się, czy depilacja laserowa boli. Osoby, które poddały się depilacji laserowej, chwalą brak uczucia bólu (np. powszechny przy wosku) oraz brak odrastania włosków. Pozytywne opinie wyrażają także osoby, które cierpiały z powodu nadmiernego owłosienia kłopotliwych partii ciała (np. obszaru nad górną wargą).

Depilacja laserowa przeciwwskazania

Przeciwwskazania do depilacji laserowej to świeża opalenizna. Okres, w którym skóra jest świeżo po opalaniu, uniemożliwia wykonanie depilacji. Należy unikać ekspozycji na światło przez miesiąc przed zabiegiem oraz miesiąc po nim. Oznacza to rezygnację zarówno ze słońca, jak i solarium.

Konieczna jest 24-godzinna przerwa w spożywaniu leków fototoksycznych (tj. antybiotyków i leków przeciwbólowych). W dzień przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.

Między poszczególnymi zabiegami depilacji laserowej nie można stosować pęsety, wosku i depilatora elektrycznego do usuwania owłosienia z obszaru poddanego depilacji. Golenie za pomocą maszynki do golenia oraz depilatora chemicznego w piance, kramie lub żelu jest dozwolone.

Depilacja laserowa jak się przygotować

Usuwanie owłosienia laserem to zabieg, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Przed zabiegiem trzeba wydepilować dany obszar. Im dokładniej włoski zostaną usunięte, tym zabieg depilacji laserowej będzie bardziej komfortowy.

Depilacja laserowa skutki uboczne

Depilacja laserowa to zabieg, w którym rzadko kiedy dochodzi do powikłań, jednakże zaraz po wykonaniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Bardzo rzadko mogą wystąpić przebarwienia na powierzchni skóry.

Depilacja laserowa a ciąża

Depilacja laserowa w ciąży nie jest zaleca. Jest tak, ponieważ nikt nie zbadał wpływu światła laserowego na płód ze względów etycznych. Dlatego też nie wiadomo czy depilacja laserowa jest szkodliwa dla mamy albo dla dziecka, więc jej stosowanie w tym okresie jest odradzane. Co więcej, skóra po laserze może być podatna na przebarwienia oraz mogą wystąpić oparzenia po depilacji laserowej, które mogą się nasilić na skórze kobiety w ciąży ze względu na nadmiar hormonów.

Więcej informacji, opinie i ceny na stronie Clinica Cosmetologica w Gdyni

oceń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

79 − = 72

Powered by WordPress