Szybka, efektywna redukcja cellulitu nowoczesnymi metodami

Redukcja cellulitu

Nie ma pewnego lekarstwa na cellulit, którego zażycie potrafiłoby raz na zawsze uwolnić nas od niepożądanej skórki pomarańczowej. Na drogeryjnych półkach odnajdziemy multum kremów na cellulit, w internecie pełno przepisów na domowe sposoby na cellulit. Czy efektywne? Nie będziemy kwestionować ich oddziaływania, ponieważ chociażby kawowe zasłużenie cieszą się wielką popularnością, to jednakże to zabiegi kosmetyczne, i dobrze te z zakresu medycyny estetycznej, są niezwykle efektywne „na” cellulit.

Jak się pozbyć cellulitu – zabiegi w gabinecie

zabiegiJest parę zabiegów, które efektywnie usuwają cellulit, gdy jest to trudne bez terapii ogólnoustrojowej (leczenia farmakologicznego źródła kłopotu), ograniczają jego widoczność. Zanim zdecydujemy się na któryś z nich, warto porozmawiać ze specjalistą medycyny estetycznej i/lub dermatologiem, by określić przyczynę kłopotu występowania cellulitu i ustalić jego typ – to czy jest np. hydrologiczny lub tłuszczowy i w jakim stadium się znajduje (w tym celu stosuje się USG). Od tego wszystkiego zależy, jaki z przytoczonych zabiegów będzie dla konkretnej osoby najefektywniejszy.

Mezoterapia to typ zabiegu, który przeprowadzany jest za pomocą specjalistycznej głowicy z wałeczkami. Między nimi tworzone jest na zmianę podciśnienie oraz nadciśnienie, natomiast głowica kierując się zasysa skórę, w tenże sposób ją masując. Taki poprawia mikrokrążenie, wzmaga mechanizm eliminowania toksyn oraz usuwa komórki tłuszczowe, dzięki czemu redukuje cellulit. Nie jest to jednakże jednorazowy oraz żeby osiągnąć konkretne rezultaty konieczna jest seria 10-15 ów dwa razy w tygodniu. Jeden kosztuje między 100 a 200 zł.

Drenaż limfatyczny

To specyficzny typ zabiegu, jaki wzmaga wydalanie toksyn z organizmu, i również usprawnia przepływ chłonki, wyraźnie redukuje opuchliznę oraz wygładza skórę, dzięki temu iż efektywnie odprowadza nadmiar wody z tkanek. W wypadku drenażu limfatycznego seria może obejmować nawet 20 ów, wydatek jednego to 50-100 zł. W trakcie zabiegu drenażu limfatycznego pacjent jest ubierany w profesjonalny kombinezon, w jakim przetwarzane jest ciśnienie oraz, we współzależności od jego wielkości.

Zastosowanie Lasera diodowego Palomar w celu eliminowania nadmiernego owłosienia cechuje się wieloma korzyściami, jakie zauważają sami pacjenci. Przede wszystkim czas zabiegu jest bardzo krótki, co jest ważne we współczesnym świecie, w jakim jeszcze się gdzieś śpieszymy. Dodatkową korzyścią jest skuteczność, jaka sięga 95%, tak dlatego zagrożenie odrastania włosów jest niewielkie.

Co wyklucza wykonanie depilacji laserem diodowym :

1. Zabiegu nie wolno wykonywać u kobiet w ciąży – nie jest niebezpieczny ani dla płodu, ani dla mamy, jednak jego efekty mogą być niezauważalne ze względu na występujące w tym stanie wahania hormonalne;

2. Wykonanie zabiegu wyklucza również świeża opalenizna (słoneczna, jak i po solarium) – miesiąc przed depilacją nie powinno się opalać skóry w solarium i w bezpośredni sposób. Samoopalacze wolno stosować do dwóch tygodni przed ;

Reasumując, warto zdecydować się na zabiegi usuwające cellulit, i także zainwestować w krem antycellulitowy, jednak należy rozpocząć kurację we wcześniejszych fazach cellulitu, gdyż później zdecydowanie ciężej będzie się go pozbyć. Trzeba również pamiętać o używaniu kremu często, gdyż bez tego nie uzyskamy zaplanowanego celu. Potrzebne jest także prawidłowe żywienie oraz aktywność ruchowa, które zdecydowanie uproszczą pozbycie się tego damskiego nieprzyjaciela, jakim jest cellulit.

5 (100%) 1 Głos[ów]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 4

Powered by WordPress