Likwidacja cieni pod oczami – co zrobić, gdy domowe sposoby zawodzą?

skóra w pobliżu oczu

Likwidacja cieni pod oczami nie jest zadaniem prostym, a stosując domowe sposoby, rzadko jesteśmy w stanie uzyskać zadowalające nas efekty. Czy możemy więc coś zrobić, czy musimy pogodzić się ze zmęczonym i mało zdrowo wyglądającym obrazem naszej twarzy? Odpowiedź brzmi, oczywiście, że tak. Możemy udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie po konsultacji uzyskamy profesjonalny plan działania i walki z naszym problemem. 


Zabiegi pod oczy – co ma nam do zaproponowania medycyna estetyczna?

Jeśli chodzi o zabiegi pod oczy, ich wybór jest ogromny. Dzięki szybkiemu rozwojowi nauki i techniki codziennie powstają nowe, a stare są zastępowane. Co za tym idzie stworzenie pełnej listy wszystkich możliwych metod spod hasła „zabieg pod oczy” jest bardzo trudne. Można spróbować jedynie wymienić te najczęściej stosowane. Są nimi:

  • Mobilift.
  • Emerge.
  • Dermapen/ Mezopen.
  • Ultradżwięki.
  • Pollogen Legend.
  • Maximus.
  • Surgen.
  • Masaże.

Zabieg pod oczy dla wymagających – Mobilift.

Zabieg Mobilift sprawdzi się doskonale jako pielęgnacja okolic oczu. Zasada jego działania oparta jest na technice delikatnego, mechanicznego masażu naszej skóry. W sposób bardzo efektywny zwiększa to przepływ krwi, dostarczanie tlenu i co najważniejsze stymuluje naturalne procesy regeneracyjne. Zabieg, co warte zaznaczenie jest w pełni bezpieczny i bardzo komfortowy dla pacjenta.

Likwidacja cieni pod oczami laserem – zabieg Emerge.

Sposoby na cienie pod oczami są różne. Jednym z nich jest użycie lasera. Możliwość taką daję nam zabieg Emerge. Ideą jego działania jest celowane pogrzanie tkanek skóry za pomocą skondensowanej wiązki laserowej. W skrócie efektywnie stymuluje to w niej procesy regeneracyjne, co objawia się między innymi znikaniem cieni.

Pielęgnacja okolic oczu – Dermapen/Mezopen oraz ultradźwięki.

U podłoża działania tych metod leży użycie specjalnego, regeneracyjnego serum. Jego wchłanianie w zależności od zabiegu jest stymulowane różnymi metodami. W znacznym stopniu poprawia to jego dostępność dla komórek skóry, a tym samym znacznie zwiększa jego efektywność działania. Zabiegi należą do bardzo bezpiecznych i komfortowych.

Sposoby na cienie pod oczami – zabiegi z wykorzystaniem Pollogen Legend.

Usuwanie cieni pod oczami dzięki urządzeniu Pollogen Legend jeszcze nigdy nie było takie proste. Z jego wykorzystaniem możemy wykonać dwa bardzo skuteczne i innowacyjne metody – Maximus oraz Surgen. U podłoża ich działania leży stymulacja regeneracji skóry pod wpływem działania fal radiowych. Pollogen Legend jest bardzo ciekawym, nowoczesnym i co najważniejsze bezpiecznym urządzeniem.

Usuwanie cieni pod oczami – manualny masaż.

Manualny masaż może nieco zapomniany, jest świetną alternatywą dla innych zabiegów medycyny estetycznej. Jego poprawne i profesjonalne wykonanie jest gwarantem skuteczności, komfortu oraz bezpieczeństwa pacjenta i doskonałego efektu kosmetycznego.

oceń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 76 = 81

Powered by WordPress